Detay

Tarih : 9.7.2018 Dosya No : 2018-1-40
Niteliği : Devralma Pazar : Makina ve teçhizat
Safkar Ege Soğutmacılık Klima, Soğuk Hava Tesisleri, İhracat, İthalat San. ve Tic. A.Ş. Dj Cool Klima ve Soğutma Cihazları A.Ş.
Bildirime konu işlem Safkar Ege Soğutmacılık Klima, Soğuk Hava Tesisleri, İhracat, İthalat San. Ve Tic. A.Ş. (Bundan sonra kısaca SAFKAR olarak adlandırılacaktır) tarafından, Dj Cool Klima ve Soğutma Cihazları A.Ş’nin (Bundan sonra kısaca DJ Cool olarak adlandırılacaktır) paylarının %100’ünün devralınması işlemidir. Yapılacak devralma işlemi sonucunda; etkilenecek pazar olarak Ticari Araç Klimaları ve Ticari Araç Soğutucuları Pazarı ile her iki şirketin teknik servis ağının bulunduğu Motorlu Araçların Onarım Hizmetleri Pazarı tanımlanabilir. Etkilenecek Coğrafi Pazar ise Türkiye’nin tamamıdır.

Yukarıdaki işlem hakkında bilgi, belge ya da görüş sunmak isteyenler aşağıdaki elektronik formu doldurabilirler.
Önemli Not :
1) "Ad – Soyad", "T.C. Kimlik Numarası", "Telefon" ve "E-posta" bölümleri mutlaka doldurulmalıdır.
2) Girilen "Ad-Soyad" bilgisi ile "T.C. Kimlik Numarası" bilgisinin uyuşmaması halinde iletilen bilgiler dikkate alınmayacaktır.
3) Sunulan bilgi, belge ya da görüşün gizli tutulması talebi varsa, bu durum "Konu" bölümünde belirtilmelidir.

Ad Soyad
(Varsa) Temsil Edilen Şirket
TC Kimlik Numarası
Telefon
E-Posta
Konu
Ek

Sadece ".xls", ".xlsx", ".csv", ".doc", ".docx", ".ppt", ".pptx", ".pdf", ".txt" formatındaki dosyaları yükleyebilirsiniz. Yüklenebilecek dosya sayısı 10 ile sınırlıdır.