Detay

Tarih : 4.5.2018 Dosya No : 2018-3-41
Niteliği : Devralma Pazar : Para temsili araçlarla müşterilere tüketime hazır yiyecek ve gıda temini pazarı
Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş., Posta ve Telgraf Teşkilatı A.Ş., Belbim Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş.
Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş., Posta ve Telgraf Teşkilatı A.Ş. ve Belbim Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. hizmet kuponları, yemek çeki, yemek kartı, elektronik kupon ve/veya akıllı kart taşıtmatik, akıllı anahtar gibi başka türlü sistemler ile üye kuruluşların tedarik ihtiyaçlarını, müşteri, yönetici ve ücretli çalışanların yaşamını kolaylaştırmak üzere verilecek hizmetler kapsamında faaliyet gösterecek bir şirket kurmak üzere 19.04.2018 tarihinde "Pay Sahipleri Sözleşmesi" imzalamışlardır. Bu kapsamda Sözleşmenin ilgili maddeleri çerçevesinde 4054 sayılı Kanun'un 7. maddesi çerçevesinde izin başvurusu yapılmaktadır.

Yukarıdaki işlem hakkında bilgi, belge ya da görüş sunmak isteyenler aşağıdaki elektronik formu doldurabilirler.
Önemli Not :
1) "Ad – Soyad", "T.C. Kimlik Numarası", "Telefon" ve "E-posta" bölümleri mutlaka doldurulmalıdır.
2) Girilen "Ad-Soyad" bilgisi ile "T.C. Kimlik Numarası" bilgisinin uyuşmaması halinde iletilen bilgiler dikkate alınmayacaktır.
3) Sunulan bilgi, belge ya da görüşün gizli tutulması talebi varsa, bu durum "Konu" bölümünde belirtilmelidir.

Ad Soyad
(Varsa) Temsil Edilen Şirket
TC Kimlik Numarası
Telefon
E-Posta
Konu
Ek

Sadece ".xls", ".xlsx", ".csv", ".doc", ".docx", ".ppt", ".pptx", ".pdf", ".txt" formatındaki dosyaları yükleyebilirsiniz. Yüklenebilecek dosya sayısı 10 ile sınırlıdır.