16. Dönem Rekabet Uzman Yardımcılığı Yazılı Sınavına Katılmaya Hak Kazananlar Açıklandı (5.10.2018)

*** ÖNEMLİ DUYURU ***

 

14 Ekim 2018 Pazar Günü yapılacak olan sınav, Ankara Üniversitesi, Dil ve Tarih – Coğrafya Fakültesi Sıhhiye Kampüsünde gerçekleştirilecek olup,  Sınav Salonları ve Sıra Numaraları Sınav Giriş Belgelerinde belirtilecektir.

 

Adayların Sınav Giriş Belgelerini 10.10.2018 - 13.10.2018 tarihleri arasında “aday.ankara.edu.tr” internet adresinden almaları gerekmektedir. Sınav Giriş Belgesi olmayan adaylar Salona alınmayacaktır.

 

Sınav; Test ve Klasik (Açık uçlu) sorulardan oluşacak olup, Adayların, sınav binasına gelirken GETİREBİLECEKLERİ Araç, Gereç ve Eşyalar aşağıda listelenmiştir;

  •  Siyah kurşun kalem, silgi, kalemtıraş, şeffaf şişe içerisinde su, peçete (şeffaf ambalaj içerisinde veya ambalajsız), geçerli kimlik belgesi ve sınav giriş belgesi.

     

GEÇERLİ KİMLİK BELGELERİ: T.C. Kimlik No yazılı güncel fotoğraflı Nüfus Cüzdanı ,Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Kartı (Yeni Kimlik), Süresi Geçerli Pasaport, Mavi Kart, Geçici Kimlik Belgesi (Yeni kimlik çıkartmak için), KKTC Kimlik Belgesi, Sadece Er ve Erbaşlara Verilen Kimlik Belgesi

DİKKAT!

Sürücü Belgesi (TC Kimlik No yazılı dahi olsa), Kurum Kimliği vb. kabul edilmeyecektir.

Adayların, Sınav Binasına Gelirken GETİREMEYECEKLERİ Araç, Gereç ve Eşyalar;

Adaylar; saat, çanta, cüzdan, anahtar ile kulaklık, cep telefonu, hesap makinesi vb. elektronik cihazlarla, takı (alyans hariç), metal içerikli eşyalarla (iğne ve kemer hariç),  kart(banka kartı-ulaşım kartı vb.), müsvedde kâğıdı defter, kitap, ders notu, sözlük, dergi, gazete vb. yayınlar, ilaç, alçı, sargı bezi, koltuk değneği vb. sağlık malzemeleri ve araçları (engel durumunu daha önce bildiren adaylar hariç) GETİREMEZLER. Emniyet Görevlileri tarafından yapılacak aramalarda belirtilen araç, gereç ve eşyaları yanında bulundurduğu tespit edilen adaylar binaya ve sınav salonlarına alınmayacaktır.

Ayrıca bina girişinde veya salonlarda EMANET ALINMAYACAKTIR.

Sınav esnasında, yukarıda belirtilen araç ve cihazları bulundurduğu tespit edilen adayların sınavı geçersiz sayılır.

 

             Bilgilerinize.

 

            Sınava Katılacak Tüm Adaylara Başarılar Dileriz

 

16. DÖNEM YAZILI SINAVA KATILMAYA HAK KAZANANLARIN LİSTESİ - GENEL

16. DÖNEM YAZILI SINAVA KATILMAYA HAK KAZANANLARIN LİSTESİ - HUKUK

16. DÖNEM YAZILI SINAVA KATILMAYA HAK KAZANANLARIN LİSTESİ - BİLİŞİM

16. DÖNEM REKABET UZMAN YARDIMCILIĞI SINAV BAŞVURU ÖZETİ