SON KURUL KARARLARI
30.11.2018 tarihi itibari ile :

  GÜNCEL

 • Soğan Fiyatlarıyla İlgili Basın Açıklaması

  Soğan Fiyatlarıyla İlgili Basın Açıklaması

  4.12.2018
 • MDF ve Yonga Levha Sanayicileri Derneği ile Yonga Levha ve MDF Pazarında Faaliyet Gösteren 12 Teşebbüs Hakkında Soruşturma Açıldı.

  MDF ve Yonga Levha Sanayicileri Derneği ile Yonga Levha ve MDF Pazarında Faaliyet Gösteren 12 Teşebbüs Hakkında Soruşturma Açıldı.

  29.11.2018
 • Alka San. İnş. ve Tic. A.Ş., Antakya Galvaniz Metal San. Tic. Ltd. Şti., Çelik Otokorkuluk ve Yol Güvenlik Sistemleri Derneği, Çepaş Galvaniz Demir Çelik Madencilik İnşaat Nakliye Tic. ve San. A.Ş., Kıraç Galvaniz Telekominikasyon Metal Makine İnşaat Elektrik San. ve Tic. A.Ş., Kisan İnşaat Mühendislik San. ve Tic. A.Ş., Şa-Ra Enerji İnşaat Tic. ve San. A.Ş. ve Yimtaş Mühendislik İnşaat Taah. Turz. Metal San. ve Tic. A.Ş. Hakkında Yürütülen Soruşturma Sonuçlandı.

  Alka San. İnş. ve Tic. A.Ş., Antakya Galvaniz Metal San. Tic. Ltd. Şti., Çelik Otokorkuluk ve Yol Güvenlik Sistemleri Derneği, Çepaş Galvaniz Demir Çelik Madencilik İnşaat Nakliye Tic. ve San. A.Ş., Kıraç Galvaniz Telekominikasyon Metal Makine İnşaat Elektrik San. ve Tic. A.Ş., Kisan İnşaat Mühendislik San. ve Tic. A.Ş., Şa-Ra Enerji İnşaat Tic. ve San. A.Ş. ve Yimtaş Mühendislik İnşaat Taah. Turz. Metal San. ve Tic. A.Ş. Hakkında Yürütülen Soruşturma Sonuçlandı.

  23.11.2018
 • Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. Hakkında Yürütülen Soruşturma Sonuçlandı.

  Sony Eurasia Pazarlama A.Ş. Hakkında Yürütülen Soruşturma Sonuçlandı.

  23.11.2018
 • Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. hakkında yürütülen süreçte sözlü savunma toplantısı 03 Ocak 2019 tarihinde yapılacak.

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş. hakkında yürütülen süreçte sözlü savunma toplantısı 03 Ocak 2019 tarihinde yapılacak.

  22.11.2018
 • Rekabet Dergisinin Son Sayısı Yayımlanmıştır

  Rekabet Dergisinin Son Sayısı Yayımlanmıştır

  16.11.2018
 • Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş., Edenred Kurumsal Çözümler A.Ş., Network Servisleri A.Ş., Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş., Winwin Hizmet Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Set Kurumsal Hizmetler A.Ş. Hakkında Yürütülen Soruşturma Sonuçlandı.

  Sodexo Avantaj ve Ödüllendirme Hizmetleri A.Ş., Edenred Kurumsal Çözümler A.Ş., Network Servisleri A.Ş., Multinet Kurumsal Hizmetler A.Ş., Winwin Hizmet Yönetimi Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Set Kurumsal Hizmetler A.Ş. Hakkında Yürütülen Soruşturma Sonuçlandı.

  16.11.2018
 • Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. Hakkında Yürütülen Soruşturma Sonuçlandı

  Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş., Vodafone Telekomünikasyon A.Ş. ve TT Mobil İletişim Hizmetleri A.Ş. Hakkında Yürütülen Soruşturma Sonuçlandı

  14.11.2018
 • 16.Dönem Rekabet Uzman Yardımcılığı Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı

  16.Dönem Rekabet Uzman Yardımcılığı Yazılı Sınav Sonuçları Açıklandı

  6.11.2018
 • Ege Konteyner Nakliyecileri Derneği ve 10 Üye Teşebbüs Hakkında Soruşturma Açıldı

  Ege Konteyner Nakliyecileri Derneği ve 10 Üye Teşebbüs Hakkında Soruşturma Açıldı

  6.11.2018

KARAR ARAMA

Başlık:
Metin:
Yayım Tarihi:
Karar Türü:
Karar Sayı/Tarihi:
/

 
 

ETKİNLİKLER