Çelik Otokorkuluk ve Yol Güvenlik Sistemleri Derneği, Alka San. İnş. ve Tic. A.Ş., Çepaş Galvaniz Demir Çelik Madencilik A.Ş., Kıraç Galvaniz Telekominikasyon Metal Makine İnşaat Elektrik Sanayi ve Ticaret A.Ş., Kisan İnşaat Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş., Şa-Ra Enerji İnşaat Tic. ve San. A.Ş., Yimtaş Mühendislik İnşaat Taah. Turz. Metal San. Tic. A.Ş. ve Antakya Galvaniz Metal San. Tic. Ltd. Şti. hakkında yürütülen soruşturmanın sözlü savunma toplantısı 13 Kasım 2018 tarihinde yapılacak. (2.10.2018)

Çelik Otokorkuluk ve Yol Güvenlik Sistemleri Derneği’ne üye teşebbüslerin ve bazı iştiraklarinin, ihalelere danışıklı teklif vermek ve fiyat belirlemek suretiyle 4054 sayılı Kanun’u ihlal ettikleri iddiasını içeren başvuru üzerine yürütülen soruşturmada sözlü savunma aşamasına gelindi. Bahse konu sözlü savunma toplantısı, 13 Kasım 2018 tarihinde saat 10.30’da yapılacak.

Toplantıya katılmak isteyen şikâyetçi ve üçüncü kişilerin, “Rekabet Kurulu Nezdinde Yapılan Sözlü Savunma Toplantıları Hakkında Tebliğ” uyarınca, toplantı konusu ile ilgili menfaat ilişkilerini ortaya koyan bilgi ve belgeleri içeren dilekçeyle 6 Kasım 2018 günü mesai saati sonuna kadar Rekabet Kurumuna başvurmaları gerekmektedir.  

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.